Ceny usług cykliniarskich

Cennik usług parkieciarskich zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest wielkość cyklinowanej powierzchni. Niestety mogą wystąpić znaczne różnice w cenie cyklinowania parkietu między Warszawą a innymi rejonami Polski. Dalszych informacji dotyczących naszego cennika udzielamy telefonicznie lub podczas oględzin. Zapraszamy do negocjacji naszych cen. Jesteśmy otwarci na zmiany naszego cennika.

Cennik Robocizny

CZYNNOŚĆCENA ZA 1 m2
Układanie 30 zł
Cyklinowanie20 zł
Szpachlowanie5 zł
Lakierowanie5 zł
Listwa z lakierowaniem3 - 7 zł
Cyklinowanie + szpachla + 3x lakier30 zł

Podane powyżej ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie np.(gdy w pomieszczeniach są meble, nierówna powierzchnia, stary-nowy parkiet, mała-duża powierzchnia itp.)


Cennik Materiałów:

MATERIAŁCENA ZA 1 m2
Lakier25 zł
Listwa8 zł
Parkiet60-100 zł
Olej8-15 zł
Bejca3-5 zł
Olejo-Wosk Twardy15-20 zł

Cęnę materiałów wykorzystywanych podczas remontu podłogi również proszę traktować orientacyjnie ponieważ mogą wystąpić niewielkie różnice.


Nasza Siedziba
Remo Parkiet
ul.Akacjowa 92 05-152 Kaliszki
516 164 793 ; biuro@cyklinowanie-parkietu.com.pl
NIP: 531-111-14-54


Znajdziesz nas również na Facebooku Znajdziesz nas również na Google+ Jesteśmy również na Twitterze Jesteśmyna Linkedin Jesteśmy na YouTube Plik Google Earth Wkrótce

Wyślij zapytanie:

Przy małych powierzchniach działamy w Warszawie i okolicy.


Niektóre z Naszych Podłóg

Podłoga w Warszawskiej restauracji.

podłoga z desek

Braliśmy udział w montażu podłogi w restauracji Vapiano. By uniknąć częstych cyklinowań inwestor użył najwyższej klasy materiałów przystosowanych do często uczęszczanych miejsc publicznych gdzie chodzimy w butach nierzadko umorusanych w piachu.

Cyklinowaliśmy w Warszawskim teatrze

cyklinowaie parkietu

Cyklinuję podłogi wymagające wiele trudu i umiejętności jak ta w Teatrze Żydowskim na placu Grzybowskim w Warszawie. Największy problem mieliśmy z parkietem umieszczonym w trudno dostępnych miejscach np. pod siedzeniami.

Nasza ekipa cyklinowała Schody

schody po cyklinowaniu

Cyklinując schody bierzemy pod uwagę, że są wyjątkowo narażone na przetarcia oraz dobrze widać na stopniach każdą pozostawioną na drewnie rysę. Stosujemy lakiery dedykowane do tak silnie i miejscowo obciążonych nawierzchni.